на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

Павло Правий

Що буде коли ми...

Час від часу хтось питає: якщо ми повернемо окуповані території Донбасу, що буде? І чи треба їх взагалі повертати? Там же вата кругом…

По перше, не «якщо», а «коли», а по-друге…

А по-друге, нічого особливого не буде. Частина сепаратистів, з активних – мотнуть на батьківщину «Русского мира». Частина уже там. Решта латентних не так «русскомирцев», як «совків» сидітимуть тихіше воли на кухнях. Залишиться їх ненабагато більше на душу населення, аніж, скажімо, в Сумські області, де в 2010 році третина виборців проголосувала за Фьодорича.

Ми ще, між іншим, побачимо біля управлінь поліції та СБУчерги з бажаючи «здати» сусіда-брата-свата…

Ми відновимо там інфраструктуру: дороги, мости, залізниці, вокзали та лікарні. А от серйозної промислової інфраструктури там не буде уже ніколи. Кілька шахт, може, животітимуть, ну, маріупольські меткомбінати. Але інвестицій туди не буде. Не через помсту місцевим – просто ніхто з притомних бізнесменів не вкладатиме кошти в території, поряд з якими – «старший брат». Подивіться карту нинішніх інвестицій.

Замість заводів, що їх вивезли окупанти та шахт, що їхпорізали на металобрухт, буде десяток мотопіхотних, механізованих та артилерійсько-ракетних бригад на постійній дислокації і те, хто їх обслуговуватиме: магазини, кафе, базари, таксі…

Будуть ще позиції ППО і ціла купа прикордонників та контррозвідників. А щоб нікомуне пришла в голови ідея повторити хоча б в мініатюрі "Русскую весну" 2014 року - ще  кілька батальонів Нацгвардії.

Більша частина молоді виїде в інші регіони в пошуках долі. Частина розбавиться свіжою кров’ю чоловіків з інших регіонів України – місцеві дівчата з радістю підуть за грошовитих військових.

І уже ніколи не «годуватиме Донбас Україну». Не буде пихатих, оборзілих від шалених стирених із бюджету через каламутні схеми «вугільних генералів». Старі «совки» потихеньку повимирають, і постане цілком нормальне покоління українців.

А ми в цьому посприяємо.

 

Готуймося до нового виду волонтерства – гуманітарного. Гарна книга та фільм скоро стануть головною нашою зброєю проти «Русского мира» там…

29 06 2017

http://pavlopraviy.blogspot.com/2017/06/blog-post_29.html