на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

Сергій Климовський

Як російські спецслужби вбивали одеситів - 2

Фото людей, загиблих в закритій кімнаті одеського Будинку профспілки, в кімнаті, де немає слідів пожежі та вторгнення, і деякі інші наводили на думку, що вони померли від отруєння газом.

 

Підтвердження цієї версії є у відео, викладеному сайті «Русская весна», який знімає, ймовірно, російський журналіст, двічі в коментарях до нього говорить, - «в будівлі розпилений газ». Сам він на цей момент знаходиться на вулиці, і цю інформацію отримує від майданівців, що входять в Будинок профспілок через господарський вхід. Вони цю інформацію отримують від тих, хто вже увійшов всередину будівлі і вдихнув пари отруйного газу. Так по ланцюжку передається інформація, яка прояснює причину незрозумілої загибелі людей.

 

Отруєння газом прояснює не тільки дивну загибель людей у ​​закритих кімнатах, але й те, чому тіла загиблих на сходових прольотах обливали бензином і спалювали, - маскували смерть від задухи. Її ніяк не можна було б приписати палицям майданівців, розлючених розстрілом їх демонстрації краснознаменными георгиевскими кавалерами. Тому, ті, хто отруїв людей газом, і замітали таким способом сліди, знали - медекспертиза навряд чи зможе довести, що спалені померли від задухи.

 

В якості отруйної речовини використовувався якийсь сильний армійський газ, можливо, зарин або зоман, але не хлор-пікрін, який я знаю з служби в радянській армії. Зарин і зоман являють собою рідину, і їх застосування не вимагає спецтехніки. Досить пролити таку рідину, і вона починає випаровуватися, швидко поширюючи отруйні пари. У закритих приміщеннях концентрація парів різко зростає. Наприклад, 100 грам більш нешкідливого хлор-пікріну, пролиті в армійському наметі будуть «ефективно» давати знати про себе мінімум 30-40 хвилин. Випадки використання зомана поки не відомі. Зарін застосовували неодноразово, - найбільш відомі теракти в 1994 і 1995 роках, вчинені сектою Аум Сінрікьо в японському метро. У серпні 2013 урядові війська використовували зарин в Сирії проти повстанців і мирного населення.

 

Демонстранти не могли принести з собою в каністрах зарин, це не фіксують навіть російські спостерігачі. Йти і розливати його при штурмі по сходах в будівлі, - це означає бути самогубцем, - половина щільно збитої колони, яка йшла на штурм тут же б і полягла, а решта придушили б один одного при відступі. Розлити зарин в Будинку профспілок могли тільки ті, хто оборонялися в протигазах, щоб відбити атаку. Але в цьому випадку газ треба було занести в будівлю заздалегідь, і підготуватися вузьке коло осіб до його застосування.

 

Припустимо, що ті, що обороняються так і вчинили, розлили газ на початку атаки, але тоді наступаючі понесли б втрати. Але їх немає, наступаючі лише відчули запах газу. При такому ході подій немає і необхідності спалювати трупи, - вони так сильно злякалися за себе, що погарячкували і застосували хімічну зброю, - нехай « майдануті» скажуть спасибі, що не ядерну. І взагалі, можна було б все звалити на самотнього психа з червоною пов'язкою на рукаві, який з газом затесався в правильний георгієвський рух. З ким не буває. Але замість цього тіла спалили, бо знали, що отруїли не «майданутих», а свої наївняків, і знали, чим все це загрожує, якщо про застосування газу стане широко відомо. Знали і те, що кремлівським ЗМІ дуже потрібні страхітливі картинки розправи «бандерівців» над мирними одеситами. Типова спецоперація в стилі ФСБ і Путіна.

 

Зараз дехто втулює думку, що в Будинку профспілок поліг «цвіт» георгіївських кавалерів. Але «одеська дружина» ще за день чомусь перебазувалася аж за місто на чотириста одинадцяту батарею, - подалі від Куликового поля та Будинку профспілок. Ті, хто напав на мирну демонстрацію, теж до Куликового поля не добігли, а благополучно розсіялися в місті. Все свідчать, що на момент приходу майданівців на Куликовому полі ніякої масової «самооборни» не було, - в таборі перебувало лише сотні дві господарників і любителів поговорити. Цей «обоз», а не «цвіт» сховався і часково загинув у Будинку профспілок. Якби не ховалися, то були б живі, на початку наведеного вище відео з «Русской весны» є епізод, як «бандерівці» оточивши натовпом девушку-«куликовку» і просять її застосовуючи слова «будь ласка» куди-небудь піти. Дійсно, сайт «Русской весны» дав промашку ілюструючи «звірства бандерівців» і треба думати, що скоро цей сюжет виріже, щоб її виправити.

 

Але стратеги георгіївського руху промашки не дали, вони по плану поклали «обоз» на «вівтар боротьби» і зберегли «еліту». Зараз ці жуки-вбивці причаїлися і волають до помсти над «майданутими» за загиблих в Будинку профспілок. Цинізм «кавалерів» не має меж.

 

Ресурс "Хвиля"

 

 

Яндекс.Метрика