на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

Екс-глава МВС Польщі:
Путін готувався до агресії,
тому вбив президента Польщі Леха Качінского

Екс-міністр внутрішніх справ Польщі, колишній голова Служби контррозвідки, голова парламентської комісії з розслідування Смоленської катастрофи Антоній Мацеревич вважає, що катастрофа літака, на борту якого перебувала польська політична еліта на чолі з президентом Лехом Качинським, не випадкова.

Про це він сказав у своєму виступі в польському місті Рибнік, повідомляє Polska Times.

"Агресія Росії не повинна нікого дивувати. Польська національна еліта загинула тому, що Путін готувався до агресії, а наші політики цього не бачать. Замість того, щоб підтримати Качинського, які б упущення він не скоював, вони віддали його життя в руки Росії, в турботливі руки офіцера КДБ (Путіна - ред.) А потім віддали йому й слідство ", - заявив Мацеревіч.

Політик упевнений, що якби свого часу до президента Качинському прислухалися, сьогодні світ би не бачив те, що відбувається в східній Україні. "Нинішня політика польського уряду загрожує існуванню Польщі в контексті подій в Україні".

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився літак, на борту якого перебувала польська еліта на чолі з президентом Лехом Качинським. Разом з президентом летіла делегація, що складається з політичних, військових, громадських і релігійних діячів Польщі.

 

 

Яндекс.Метрика