на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

The Washington Post

Нарощування військового контингенту Росії на кордоні України

Росія з 13 березня проводить військові навчання в яких задіяні до 45 тисяч особового складу військових частин поблизу східного кордону України, дестабілізує ситуацію в східній частині країни, що викликає обгрунтовані побоювання в Києві щодо імовірного військового вторгнення.

За даними картографічної корпорації Жене Торп - газета Вашингтон Пост опублікувала карту концентрації російських військ на кордоні України (Gene Thorp, The Washington Post)

На представленій карті, заснованої на даних опублікованих у квітні, Королівським Інститутом Об'єднаної Розвідки ( RUSI ), представлені деталі, що вказують які російські підрозділи були задіяні в навчаннях і де вони до того розташовувалися на місцях постійної своєї дислокації в Північно-Західному, Центральному та Південному військових округах. Подальший аналіз, наведений на опублікованій Вашингтон Пост карті (The Washington Post) показує, де ці російські підрозділи розміщені на кордоні з Україною.

При цьому на карті наводиться оцінка військових сил України, які становлять близько 70 тисяч особового складу збройних сил, розміщення українських військових частин, і перекидання їх до кордону, на Сході, на кордон з Придністров'ям, і, в тому числі, на кордон з Кримом. При цьому окремо обмовляється розформування 25 повітряно-десантної бригади України.

За різними оцінками Росія може залучити до військової операції в Україні до 285 тисяч військовослужбовців, Україна здатна протиставити армію від 45 до 92 тисяч військовослужбовців. При цьому наголошується, що більша частина військ Росії розосереджена на величезній території аж до Далекого Сходу.

 

 

 

Яндекс.Метрика