повернутися Ї-інформ

Розмова про кордони продовжується

Фото Андрія Кирчіва

22-25 травня 2001 у Львові та Перемишлі відбулася міжнародна конференція “Україна, Польща і розширення ЕС на схід”, у якій взяли участь делегації політиків, науковців, інтелектуалів та журналістів з України, Польщі, Німеччини, Франції, Бельгії, Росії та Швейцарії, всього більш як 70 осіб. Конференцію організовано Фондом Гайнріха Бьолля (Берлін, Німеччина) та Незалежним культурологічним часописом “Ї” (Львів) за сприяння міської ради м.Фрайбурга в рамках німецько-українського проекту “Розмова про кордони”, який успішно функціонує впродовж п’яти років.

У відповідності до насиченої програми, учасники конференції побували у Перемишлі, де зустрілися із Головою ради міста Войцєхом Інґльотом та Президентом Мар’яном Майкою, дискутували в трьох робочих групах та під час журналістського, літературно-філософського і політичного прес-клубів, заслухали і обговорили доповіді та виступи депутата Европарламету Даніеля Кон-Бендіта, радника Прем’єр-міністра Польщі проф. Здзіслава Найдера, академіка Мирослава Поповича, екс-міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка, директора Інституту Південно-Східної Европи Станіслава Стемпня, депутата Бундестагу Ґернота Ерлєра, чільних діячів Фонду Гайнріха Бьолля Вальтера Кауфманна та Вальтера Моссманна, редакторів часопису “Ї” Тараса Возняка і Андрія Павлишина.

Детальніша інформація про програму та персональний склад учасників конференції, фоторепортаж та стенограми записів основних виступів.