повернутися Ї-інформ

Львів’яни побували у штаб-квартирі НАТО

21 листопада 2005 http://lviv.proua.com

Група українських інтелектуалів, публічних діячів та музикантів, в складі якої була велика частина львів’ян – Руслана, Славко Вакарчук, Олександр Ксенофонтов, Тарас Возняк, Юрко Покальчук та Володимир Цибулько, 16-18 листопада цього року відвідала штаб-квартиру НАТО. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив народний депутат України, член фракції УНП Володимир Цибулько.

Саме ця група людей була відібрана для того, аби проводити в Україні роз’яснювальну кампанію щодо діяльності НАТО, оскільки в Україні рівень довіри до політиків є значно нижчим, ніж до незалежних від політики людей. „Верхівка НАТО хоче говорити не тільки до української еліти, але й до низів, до простих людей”, - зазначив Володимир Цибулько.

Як повідомив головний редактор Незалежного культурологічного часопису „Ї” Тарас Возняк, унікальність поїздки в тому, що була організована зустріч українців з Генеральним секретарем НАТО. Крім цього відбулися зустрічі з представниками Департаменту із міжнародних справ НАТО, з трьома послами при НАТО – Нідерландів, Словаччини і Литви, під час яких члени української делегації задавали досить „гострі” питання щодо політики НАТО в Косово, Боснії і Герцоговини, Росії.