повернутися Ї-інформ

Канцлер Німеччини збирається особисто допомагати Україні рухатися в заданому напрямку — Тарас Возняк

Львів, 10 грудня 2001 року, Медіа Простір.

“Ніхто не помітив фрази Герхарда Шрьодера про те, що Канцлер Німеччини бачить Україну асоційованим членом ЄС і збирається особисто допомагати Україні рухатися в заданому напрямку”, - заявив 10 грудня на прес-конференції один з учасників “круглого столу” у Києві з Генеральним Канцлером ФРН Герхардом Шрьодером головний редактор журналу “Ї” Тарас Возняк.

Тарас Возняк повідомив, що окрім нього на зустріч з Герхардом Шрьодером були запрошені заступник головного редактора газети “Дзеркало тижня” Юлія Мостова, вільний журналіст Микола Вересень, політолог Михайло Погребінський та громадський діяч Лариса Скорик.

За словами Тараса Возняка, розмови з Генеральним Канцлером ФРН точилися навколо проблеми концентрації влади в Україні, свободи слова та розширення ЄС на Схід. Зокрема, Тарас Возняк повідомив, що Німеччина уже виділила певні кошти для модернізації технічного оснащення українського кордону. “Ця модернізація відбуватиметься в два етапи: електронізація західного українського кордону та допомога для облаштування східного кордону”, - зазначив Тарас Возняк.