повернутися про нас пишуть:

Галицька нагорода польському дисидентові

Поступ 25 лютого 2003 р. http://postup.brama.com

Наталка ЧИМИРЕНКО

22 лютого у Варшаві голова оргкомітету проекту "Галицький лицар" Андрій Садовий вручив відзнаки лицаря переможцю в номінації "Лицар примирення" Яцеку Куроню, -- повідомила прес-служба Інституту розвитку міста.

Голові Оргкомітету при врученні товаришували шеф-редактор незалежного культурологічного журналу "Ї", номінант "Галицького лицаря - 2000" Тарас Возняк та польський підприємець, співпереможець цьогорічного конкурсу "Лицар примирення" Войцех Інґльот.

Нагадаємо, що Академічна Рада "Галицького лицаря" цього року вирішила вручити цю відзнаку двом номінантам: Войцеху Інґльоту, "організатору найвищого рівня громадської акції українсько-польського порозуміння Капітула поєднання, екс-президенту Ради міста Перемишль, за головування котрого вдалося налагодити українсько-польський діалог, підприємцю та громадському діячеві" та Яцеку Куроню, "Почесному громадянину Львова, неупійманому світом дисидентові". Оскільки через стан здоров'я Яцек Куронь не зміг приїхати на урочисту акцію у Львівській Опері, відзнаку йому було вручено вдома.

Яцек Куронь дуже щиро сприйняв галицьку громадську відзнаку. У дружній розмові, що відбулася після офіційного вручення, він запевнив у незмінності своїх симпатій до Львова та України і поділився планами дій на поглиблення українсько-польського діалогу.

Як відзначив Андрій Садовий, Яцек Куронь, попри вимученість тривалою хворобою, вражає своїм гумором та життєдайною активністю.